W związku z dużym zainteresowaniem kierunkami kształcenia w naszej szkole, zawiadamiamy, że informacje dot. rekrutacji dla ósmoklasistów (w związku z czasowym zamknięciem szkół z powodu epidemii) można pozyskać w zakładce REKRUTACJA albo drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną w godzinach od 7.00 do 15.00. Zachęcamy Uczniów klas ósmych i ich Rodziców do zapoznania się z naszą ofertą :) Złóż Podanie do szkoły drogą elektroniczną. 

Napisz do nas na Facebook lub zadzwoń 52 334 84 83

Stawiamy na Twoją karierę w zawodach:

- technik ekonomista

- technik agrobiznesu

- technik organizacji turystyki

- technik architektury krajobrazu

- technik rolnik

- Branżowa Szkoła I stopnia (mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych oraz szkoła wielozawodowa)

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Napisz do nas, pomożemy wybrać zawód dedykowany Twoim zainteresowaniom :)

Czekamy na Ciebie :)

 

nk